Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Along lojistik sahip olduğu sertifikalar ve şimdiye kadarki müşteri memnuniyet oranından da anlaşılacağı gibi nakliyat, dağıtım, depolama, taşımacılık hizmetlerini yüksek başarı ile sürdürmeye devam etmektedir. Çalışanlarının deneyimi, araçların donanımı ve kolaylıkla iletişime geçilebilen müşteri hizmetleri sayesinde sektörde adını duyuran az miktardaki markalardan biri haline gelmeyi başarmıştır. Sektördeki yeri ve geçmiş çalışmaları sayesinde geniş bir çevre edinerek yurtiçi ve yurtdışında gerekli tüm koşulları sağlayarak başarısını büyütüp kendi network çevresini oluşturmuştur. Sizler için en uygun taşımacılık biçimini ve en hızlı rotayı çizen profesyonel çalışanlarımız ile gönderilerinizin özelliklerine uygun lojistik hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte depolama, soğuk hava taşımacılığı, karayolu, denizyolu, havayolu gibi seçenekler ile ihtiyaç duyma olasılığınız olan her alanda kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Türkiye’nin her şehrine lojistik hizmeti verirken deniz ve hava taşımacılığı ile kıtalar arası ulaşım ağına da dahil olmakta kararlıyız. Talebiniz üzerine özelleşebilen hizmetlerimize, hedeflediğiniz ihracat oranlarına ve kalitesine Along kalitesi ile ulaşmanız mümkün. Taşımacılık hizmeti esnasında veya öncesinde sormak istediğiniz her soruyu iletişim uzmanlarına yöneltebilir, size özel fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI: Ön hazırlığı oldukça kısa ve istenildiği zaman da faaliyet göstermesi kolay olduğundan karayolu taşımacılığı diğer alternatiflerden daha fazla tercih edilir. Aynı zamanda çalışan sayısındaki fazlalık sebebi ile lojistik hizmetlerinin aksaması mümkün değildir. İstenen zaman içerisinde ürünlerde herhangi bir hasar meydana gelmeden talep edilen bölgeye teslimat yapılmaktadır. Along lojistik olarak Türkiye’nin 81 iline sorunsuz bir şekilde yaptığımız hizmetler sayesinde her geçen gün daha fazla takdirinizi topluyor olmaktan fazlası ile memnunuz. Karayolu taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hususlar (hız, güvenlik, kalite) ile ilgili yıllar içerisinde kendimizi fazlasıyla geliştirmiş ve tüm olası aksilikleri yaşayıp hepsine çözümler üretmiş durumdayız. Teslimat esnasında teslim edilmesini istediğiniz tüm ürünler sıfır hasar ile taşınır ve istenen zamanda teslim edilir. Yaz aylarında uzun yolculuklar esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı bakımlarını yaptırdığımız araçlarımız sayesinde ürünleriniz sağlam şekilde teslim edilir aynı zamanda sizlere bu güvence verilir. Kış aylarında ise kış lastiği, motor bakımı gibi konulara dikkat ederek hiçbir olumsuzluk yaşamamanız için önlemlerimizi fazlası ile almış bulunmaktayız. İstediğiniz araç özelliklerine, teslimat adresinin mesafesine ve diğer ek taleplerinize uygun fiyat teklifini almak için bizi arayıp iletişime geçebilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Along lojistik teslimat konusundaki her detayı sizinle paylaşır, güvenli taşıma garantisi vererek güvenli bir ulaşım imkanı sağlamaktadır.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI: Geniş acente ağımız ve güçlü armatörlerimiz ile Türkiye’de denizyolu taşımacılığında marka olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekten gurur duymaktayız. Limandan limana konteyner yüklerini güvenle ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Aynı zamanda daha küçük yükler için parsiyel taşımacılık (LCL) hizmeti de sunmaktayız. Hassas, özel sıcaklık ve nem koşullarında taşıma gerektiren ürünler için reefer konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Gönderileriniz için uygun taşıma ortamı sağlar ve gerektiğinde soğuk zinciri kırmadan ısı kontrolü yaparak meyve, sebze gibi ürünlerin uzun saatler boyu taşımacılığının yapılması ardından aynı tazelik ve sağlamlıkla varış noktasına ulaşımı sağlanmaktadır. Multimodal taşımacılık yöntemi ile birden fazla taşımacılık yöntemini sizlerin ihtiyacına göre bir arada uygulayıp birleştirebiliriz. Bu sayede ek bir masraf yapmadan farklı firma arayışlarına girmeden güvendiğiniz firma olan Along lojistiği tercih edip kolaylıkla tüm gönderilerinizi tek seferde teslimat noktasına uygun fiyat ve hasarsızlık garantisi ile ulaştırabilirsiniz.

DEPOLAMA HİZMETİ: Along lojistik olarak hem lojistik hizmetlerinde hem de depolama hizmetinde kendini geliştirip ön hazırlık yapan firmalardan biriyiz. Farklı boyut seçenekleri mevcut olan depolarımızdan size en uygun olanı tercih edebilir, raflı alanlarımız sayesinde ürünlerinizi düzenli bir biçimde yerleştirme imkanına kavuşursunuz. Stok yönetiminin kolaylaşması adına doğru depolama yöntemleri ve sayımın yapılması çok önemlidir. Bu sebeple ürünlerin depolama için getirildiğinde park sorunu yaşanmaması gerekir. Depolama hizmeti sunduğumuz bölgelerde uygun park alanı bulunmaktadır. Araçlarınız hiçbir sorun yaşanmadan boşaltma ve yükleme işlemlerini yapabilirler.

PROJE TAŞIMACILIĞI: Taşımacılık çeşitlerinden biri olan proje taşımacılığı büyük projelere dahil olan ağır yükler ve iş makinelerinin özel yöntemlerle hassas biçimde taşınmasına verilen addır. Proje taşımacılığında karayolu, havayolu veya denizyolu tercih edilebilir.

LİFTLİ TAŞIMACILIK: Hassas veya ağır ürünlerin kolaylıkla taşınmasına olanak sağlayan bu yöntem sayesinde yükünüzün ağırlığı fazla olsa da hasarsız ve hızlı şekilde araçlara yüklenip taşınabilmektedir. Liftli taşımada öncelikle taşınacak olan yük miktarı ve bu miktara göre seçilen liftli araçtır. Ürünlerin büyüklüğüne göre talep edeceğiniz araç sizlere temin edildikten sonra hasarsız biçimde taşımacılık yapılmaktadır. Paletler standart belirli ağırlıklara göre seçilmektedir. Transpalet sayesinde ürünler araca hasarsız ve hızlı bir şekilde taşındıktan sonra deneyimli çalışanlarımız sayesinde hasar meydana gelmemesi için araç içine özenle istiflenir. Aynı zamanda araç içinde herhangi bir hasar meydana gelmemesi amacıyla spanzet gerdirme kayışları ile özel cihazlarınız sabitlenir.

MEDİKAL TAŞIMACILIK: Medikal taşımacılık diğer lojistik hizmetlerinden daha hassastır ve daha fazla uzmanlık gerektiren bir konudur. Olası bir hasar meydana geldiğinde sonuçları daha büyük olmaktadır. Aynı zamanda hassas konu olması gerekçesi ile taşımacılık esnasında hijyen seviyesinin de üst düzey olması gerekmektedir. Taşınan ürünün özelliğine göre gerektiğinde sıcaklık seviyesinin sabit kalması sağlanırken hasarı minimum seviyeye indirmek için araç içerisinde düzenlemelere de ihtiyaç duyulabilmektedir. Along lojistik tüm bu sorunları tek seferde kolaylıkla çözerek tıbbi ürünleri en güvenli yöntemlerle varış noktasına ulaştırmaktadır.

SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI: Dünya nüfusunun sürekli artması dolayısıyla gıda üretiminde de dengesizlikler yaşanmaya başlamıştır. Bu dengesizlik talebin çoğaldığı yerlere gıda ihracatı yapılarak dengelenir. Türkiye de gıda ihracatı yapan önemli ülkeler arasındadır. Bu ihracatlar yeri geldiğinde karayolunda yeri geldiğinde hava ve deniz yollarında sürmektedir. Along lojistik olarak her ulaşım türünde soğuk hava zincirini bozmadan tüm gıda ürünlerini hedef lokasyona güvenle ulaştırmakta fazlası ile deneyimliyiz.

ULUSAL ZİNCİR MARKETLER LOJİSTİĞİ: Ulusal zincir marketlerde ürünlerin üreticiden alınıp bayi, distribütör depolarına sorunsuz, vaktinde ve hasarsız teslim edilmesi özellikle de zincir markalarda oldukça önem taşımaktadır. Düzenli olarak dağıtım yapılması ve işlerin aksamaması bu sektörde elzemdir. Bu sebeple işinde uzman ve deneyimli lojistik firmaları her zaman ön plandadır. Along Lojistik olarak birçok ulusal zincir marka ile çalışmış olup memnuniyet oranı yüksek bir geçmişe sahip olmakla gurur duymaktayız.

İNTERMODAL TAŞIMACILIK: Intermodal taşımacılık birden fazla ulaşım ağını belirli programlama ve doğru rota oluşumu sayesinde birleştirerek kesintisiz bir ağ oluşturma modelidir. Gönderinizin belirli aşamalarda karayoluna belirli aşamalarda denizyoluna ihtiyacı olabilir. Bu gibi durumlarda Along Lojistik olarak intermodal taşımacılık ile size özgü en hızlı rotayı oluşturarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Daha hızlı gönderiler sayesinde aynı zamanda daha kazançlı yeni işlere ayıracağınız vakit de artacağından maddi kazanç da sağlamış olacaksınız. Kişiye ve lokasyona özel düzenlenen rota sayesinde tek bir lojistik firması ile birden fazla ulaşım ağını birleştirerek daha az çaba harcarsınız.

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan hizmet anlayışı

Profesyonellik

Zamanı etkili kullanıyor, müşterilerimizi dinliyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Ciddiyet

Sınırlarımızı biliyor, gizliliğe önem veriyor ve çalışma planlarımızı birebir uyguluyoruz.

Tecrübe

Çalışmalarımız bize yol gösterir, işimizi iyi analiz ederiz ve en iyisini yapmaktan asla vazgeçmeyiz.

Sektörlere Göre Lojistik Çözümlerimiz

Firmanız için bir çok sektörde aynı heyecan ve süreklilik ile uzun vadeli yatırımlar yapıyor, sektörel çözümlerde uzmanlaşıyoruz. Lojistik kelimesini üç ana başlık ve alt başlıklarda sıralamamız mümkündür. Taşımacılık (Yurt içi , Yurt Dışı), Depolama ( Serbest ve Antrepo), Gümrük hizmetleri temel hizmetlerdir.

Güvenli & Güvenilir

Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen kara yolu taşımacılığıdır çünkü kara yolu taşımacılık güvenilirdir, hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir.

Kolay & Kullanışlı

Üretilen ürünün taşınmasından, bir fabrikanın taşınmasına ve ağır proje çalışmalarınızın nakliyesine kadar her tip lojistik desteği kara yolu taşımacılığıyla gerçekleşmektedir.

MANİFESTOMUZ

Çünkü tecrübemiz, güçlü yönümüz!

 • Şeffaf, Etkin ve Verimli Hizmet
 • Profesyonel ve Uzman Kadro
 • Hızlı ve Güvenli Teslimat
 • Size Özel Çözümler
 • Kusursuzluk Anlayışı

Along Lojistik is the best consulting company I have ever worked and highly recommended for all size of companies.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus bibendum, nunc ut hendrerit tempus, ex dolor consectetur risus, ut pharetra dolor elit eu magna. Vivamus vitae tincidunt quam, non tincidunt dui. Curabitur pretium efficitur sem vitae fermentum. Maecenas fermentum erat non facilisis laoreet.

Kenan KINIŞ  – Genel Müdür

Kargo Takip Teklif Alın
Switch The Language
  Along Lojistik Kargo Gıda Turz. İnş. ve San. Tic. Ltd. Şti.
  Mahmutbey, İstoç 26. Ada No: 105, 34218 Bağcılar - İstanbul - Türkiye
  0212 448 38 00
  0212 448 38 01
  0212 448 38 02
  0212 448 38 03
  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek
  Along Lojistik
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?